köpa LM5001IDQ1 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 3.1V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 76V (Switch) |
| Spänning - Ingång (Min): | 3.1V |
| Spänning - Ingång (Max): | 75V |
| Topologi: | Boost, Flyback, Forward Converter, SEPIC |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 8-SOIC |
| Serier: | Automotive, AEC-Q100 |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive, Isolation Capable |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM5001IDQ1 |
| Fungera: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 50kHz ~ 1.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Boost, Flyback, Forward Converter, SEPIC Switching Regulator IC Positive, Isolation Capable Adjustable 3.1V 1 Output 800mA (Switch) 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Beskrivning: | IC REG MULTI CONFIG ADJ 8SOIC |
| Aktuell - utgång: | 800mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |