köpa LM98722CCMT/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Supply, Digital: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel, Analog: | 3 V ~ 3.6 V |
| Leverantörs Device Package: | 56-TSSOP |
| Serier: | - |
| Power (Watts): | 630mW |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andra namn: | LM98722CCMTNOPB |
| Antal kanaler: | 3 |
| Antal bitar: | 16 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM98722CCMT/NOPB |
| Utvidgad beskrivning: | 3 Channel AFE 16 Bit 630mW 56-TSSOP |
| Beskrivning: | IC AFE 16BIT 3CH 45MSPS 56TSSOP |
| Email: | [email protected] |