köpa LME49743MT/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | ±4 V ~ 17 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 150µV |
| Leverantörs Device Package: | 14-TSSOP |
| Slew Rate: | 12 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | LME49743MT LME49743MT-ND LME49743MTNOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 4 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LME49743MT/NOPB |
| Gain Bandwidth Product: | 30MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Audio Amplifier 4 Circuit 14-TSSOP |
| Beskrivning: | IC OPAMP AUDIO 30MHZ 14TSSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 10mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 21mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 190nA |
| Förstärkare Typ: | Audio |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |