köpa LMH7220MGX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.7 V ~ 12 V, ±1.35 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max): | 9.5mV @ 5V |
| Typ: | General Purpose |
| Leverantörs Device Package: | SC-70-6 |
| Serier: | - |
| Utbredningsfördröjning (Max): | 7ns |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Utmatningstyp: | Complementary, Differential, LVDS |
| Andra namn: | LMH7220MGX LMH7220MGX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal element: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens varunummer: | LMH7220MGX/NOPB |
| hysteres: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Comparator General Purpose Complementary, Differential, LVDS SC-70-6 |
| Beskrivning: | IC COMPARATOR HS LVDS OUT SC70-6 |
| Nuvarande - Quiescent (Max): | 6.8mA |
| Ström - Utgång (Typ): | - |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max): | 0.5µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 70dB CMRR, 74dB PSRR |
| Email: | [email protected] |