köpa LMK04002BISQX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Typ: | Clock Conditioner |
| Leverantörs Device Package: | 48-WQFN (7x7) |
| Serier: | - |
| Förhållande - Ingång: Utgång: | 2:7 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Produktion: | LVCMOS, 2VPECL, LVPECL |
| Andra namn: | LMK04002BISQX LMK04002BISQX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 25 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LMK04002BISQX/NOPB |
| Inmatning: | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Frekvens - Max: | 1.75GHz |
| Delare / Multiplikator: | Yes/Yes |
| Differential - Ingång: Utgång: | Yes/Yes |
| Beskrivning: | IC CLOCK COND W/PLL 48WQFN |
| Email: | [email protected] |