köpa LNT2C103MSE med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 160V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 2.500" Dia (63.50mm) |
| Serier: | LNT |
| Ripple Current: | 7.8A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andra namn: | 493-8996 LNT2C103MSE-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 21 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LNT2C103MSE |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 1.126" (28.60mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 4.843" (123.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 10000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW |
| Kapacitans: | 10000µF |