köpa LR4-190LF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Max: | 15V |
|---|---|
| Typ: | Polymeric |
| Tid till resa: | 5s |
| Storlek / Dimension: | 1.161" L x 0.205" W (29.50mm x 5.20mm) |
| Serier: | PolySwitch®, LR4 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 102 mOhm |
| Motstånd - Initial (Ri) (Min): | 39 mOhm |
| Motstånd - 25 ° C (Typ): | - |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Strap |
| Andra namn: | RF0782-000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | User Defined |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LR4-190LF |
| Spridning av bly: | - |
| Utvidgad beskrivning: | PTC Resettable Fuse 15V Ih User Defined Strap |
| Beskrivning: | POLYSWITCH PTC RESET 1.9A STRAP |
| Nuvarande - Resan (It): | 3.9A |
| Nuvarande - Max: | 100A |
| Nuvarande - Håll (Ih) (Max): | 1.9A |
| godkännanden: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |