köpa LT1012ACN8#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.4 V ~ 40 V, ±1.2 V ~ 20 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 8µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-PDIP |
| Slew Rate: | 0.2 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | LT1012ACN8PBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1012ACN8#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-PDIP |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 8DIP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 380µA |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 25pA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |