köpa LT1020CSW#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | Adjustable |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 4.5 V ~ 36 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 0.4V @ 125mA |
| Leverantörs Device Package: | 16-SOIC |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 100°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1020CSW#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adjustable 125mA 16-SOIC |
| Beskrivning: | IC REG LDO ADJ 125MA 16SOIC |
| Aktuell - utgång: | 125mA |
| Aktuell - Gräns (Min): | - |
| Email: | [email protected] |