köpa LT1084CP-5#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 5V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | Up to 25V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 1.3V @ 5A |
| Leverantörs Device Package: | TO-3P |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Andra namn: | LT1084CP5PBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LT1084CP-5#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 5A TO-3P |
| Beskrivning: | IC REG LDO 5V 5A TO247-3 |
| Aktuell - utgång: | 5A |
| Aktuell - Gräns (Min): | 5.5A |
| Email: | [email protected] |