köpa LT1086CM#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 1.25 V ~ 23.5 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 2.55 V ~ 25 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 1.3V @ 1.5A |
| Leverantörs Device Package: | D2PAK-3 |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Andra namn: | LT1086CMPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1086CM#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.25 V ~ 23.5 V 1.5A D2PAK-3 |
| Beskrivning: | IC REG LDO ADJ 1.5A D2PAK |
| Aktuell - utgång: | 1.5A |
| Aktuell - Gräns (Min): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |