köpa LT1162CSW#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 10 V ~ 15 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 24-SOIC |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 130ns, 60ns |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 4 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1162CSW#TRPBF |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 0.8V, 2V |
| Inmatningstyp: | Non-Inverting |
| Högsidans spänning - Max (Bootstrap): | 60V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 24-SOIC |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivning: | IC PWR MOSFET DRIVER NCH 24SOIC |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 1.5A, 1.5A |
| Kanaltyp: | Independent |
| Email: | [email protected] |