köpa LT1204CSW#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 10 V ~ 30 V, ±5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 16-SOIC |
| Slew Rate: | 1000 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Utmatningstyp: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1204CSW#TRPBF |
| Beskrivning: | IC VIDEOMUX CFA 75MHZ 4IN 16SOIC |
| Nuvarande - Tillförsel: | 19mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 125mA |
| tillämpningar: | 4:1 Multiplexer-Amplifier |
| -3db bandbredd: | 75MHz |
| Email: | [email protected] |