köpa LT1331CG#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3.3V, 5V |
|---|---|
| Typ: | Transceiver |
| Leverantörs Device Package: | 28-SSOP |
| Serier: | - |
| Receiver Hysteresis: | 400mV |
| Protokoll: | RS232 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal drivrutiner / mottagare: | 3/5 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1331CG#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | 3/5 Transceiver Full RS232 28-SSOP |
| Duplex: | Full |
| Beskrivning: | IC TXRX 5V/3V RS232 28-SSOP |
| Datahastighet: | 250KBd |
| Email: | [email protected] |