köpa LT1723IS8#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 5 V ~ 10 V, ±2.5 V ~ 5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 100µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-SO |
| Slew Rate: | 70 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1723IS8#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 200MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 8-SO |
| Beskrivning: | IC OPAMP VFB 200MHZ 8SO |
| Nuvarande - Tillförsel: | 3.7mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 50mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 40nA |
| Förstärkare Typ: | Voltage Feedback |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |