köpa LT1765EFE-5 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 5V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | - |
| Spänning - Ingång (Min): | 3V |
| Spänning - Ingång (Max): | 25V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Fixed |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LT1765EFE-5 |
| Fungera: | Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 1.25MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 3A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG BUCK 5V 3A 16TSSOP |
| Aktuell - utgång: | 3A |
| Email: | [email protected] |