LT1809CS8#TRPBF
LT1809CS8#TRPBF
Artikelnummer:
LT1809CS8#TRPBF
Tillverkare:
L
Beskrivning:
IC OPAMP GP 180MHZ RRO 8SO
Datablad:
LT1809CS8#TRPBF.pdf
Introduktion
köpa LT1809CS8#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±):2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V
Spänning - Ingångsförskjutning:800µV
Leverantörs Device Package:8-SO
Slew Rate:350 V/µs
Serier:-
Förpackning:Tape & Reel (TR)
Förpackning / fall:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Utmatningstyp:Rail-to-Rail
Driftstemperatur:0°C ~ 70°C
Antal kretsar:1
Monteringstyp:Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:4 Weeks
Tillverkarens varunummer:LT1809CS8#TRPBF
Gain Bandwidth Product:180MHz
Utvidgad beskrivning:General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SO
Beskrivning:IC OPAMP GP 180MHZ RRO 8SO
Nuvarande - Tillförsel:15mA
Ström - Utgång / kanal:85mA
Aktuell - Inmatningsfel:12.5µA
Förstärkare Typ:General Purpose
-3db bandbredd:320MHz