köpa LT3015IQ#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | -1.22 V ~ -29.5 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | -1.8 V ~ -30 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 0.41V @ 1.5A |
| Leverantörs Device Package: | 5-DDPAK |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Negative Adjustable |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3015IQ#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable Output -1.22 V ~ -29.5 V 1.5A 5-DDPAK |
| Beskrivning: | IC REG LDO NEG ADJ 1.5A 5DDPAK |
| Aktuell - utgång: | 1.5A |
| Aktuell - Gräns (Min): | 1.7A |
| Email: | [email protected] |