köpa LT3024IFE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 1.22 V ~ 20 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 1.8 V ~ 20 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 0.3V @ 500mA, 0.3V @ 100mA |
| Leverantörs Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3024IFE#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.22 V ~ 20 V 500mA, 100mA 16-TSSOP-EP |
| Beskrivning: | IC REG LDO ADJ 0.5A/0.1A 16TSSOP |
| Aktuell - utgång: | 500mA, 100mA |
| Aktuell - Gräns (Min): | 520mA, 110mA |
| Email: | [email protected] |