köpa LT3491ESC8#TRMPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 2.5V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 12V |
| Spänning - utgång: | - |
| Typ: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverantörs Device Package: | SC-70-8 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-VFSOP (0.049", 1.25mm Width) |
| Andra namn: | LT3491ESC8#TRMPBF-ND LT3491ESC8#TRMPBFTR LT3491ESC8TRMPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3491ESC8#TRMPBF |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | 2.3MHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 350mA (Switch) SC-70-8 |
| mörkläggning: | PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER RGLTR DIM SC70-8 |
| Ström - Utgång / kanal: | 350mA (Switch) |
| tillämpningar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |