köpa LT3492IUFD#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 3V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 30V |
| Spänning - utgång: | - |
| Typ: | DC DC Regulator |
| Topologi: | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverantörs Device Package: | 28-QFN (4x5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 3 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3492IUFD#TRPBF |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | 330kHz ~ 2.1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 3 Output DC DC Regulator SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 600mA (Switch) 28-QFN (4x5) |
| mörkläggning: | PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 28QFN |
| Ström - Utgång / kanal: | 600mA (Switch) |
| tillämpningar: | - |
| Email: | [email protected] |