köpa LT3514IUFD#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 0.8V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 36V |
| Spänning - Ingång (Min): | 3.2V |
| Spänning - Ingång (Max): | 36V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 28-QFN (4x5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 3 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3514IUFD#TRPBF |
| Fungera: | Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 270kHz ~ 2.1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 3 Output 2A, 1A 28-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG BUCK ADJ 2A/1A TRPL 24QFN |
| Aktuell - utgång: | 2A, 1A |
| Email: | [email protected] |