köpa LT3573IMSE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | - |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | - |
| Spänning - Ingång (Min): | 3V |
| Spänning - Ingång (Max): | 40V |
| Topologi: | Flyback |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 16-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | - |
| Utgångskonfiguration: | Positive or Negative, Isolation Capable |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3573IMSE#TRPBF |
| Fungera: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 40kHz ~ 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Flyback Switching Regulator IC Positive or Negative, Isolation Capable 1 Output 1.25A 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG FLYBACK INV ISO 16MSOP |
| Aktuell - utgång: | 1.25A |
| Email: | [email protected] |