köpa LT3579IFE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 1.215V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 42V (Switch) |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.5V |
| Spänning - Ingång (Max): | 16V |
| Topologi: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive or Negative |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3579IFE#PBF |
| Fungera: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.215V 1 Output 6A (Switch) 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG MULT CONFIG INV 20TSSOP |
| Aktuell - utgång: | 6A (Switch) |
| Email: | [email protected] |