köpa LT3580MPMS8E#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 5V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 42V (Switch) |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.5V |
| Spänning - Ingång (Max): | 32V |
| Topologi: | Boost, Cuk, SEPIC |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive or Negative |
| Andra namn: | LT3580MPMS8EPBF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3580MPMS8E#PBF |
| Fungera: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 200kHz ~ 2MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Boost, Cuk, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 5V 1 Output 2A (Switch) 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8MSOP |
| Aktuell - utgång: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |