köpa LT3667HUDD#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| vikt / Handledare: | No |
|---|---|
| vikt / Sequencer: | No |
| W / LED-drivrutin: | No |
| Spänning / ström - utgång 3: | 0.8 V ~ 38.6 V, 200mA |
| Spänning / ström - utgång 2: | 0.8 V ~ 38.6 V, 200mA |
| Spänning / ström - utgång 1: | 1.2 V ~ 38.6 V, 400mA |
| Spänning - Tillförsel: | 1.6 V ~ 45 V |
| Topologi: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) |
| Leverantörs Device Package: | 24-QFN (3x5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C |
| Antal utgångar: | 3 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LT3667HUDD#TRPBF |
| Fungera: | Any Function |
| Frekvensomkoppling: | 243kHz ~ 2.2MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) 243kHz ~ 2.2MHz 24-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG TRPL BUCK/LINEAR 24QFN |
| Email: | [email protected] |