köpa LT3755EMSE-1#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 4.5V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 40V |
| Spänning - utgång: | 75V |
| Typ: | DC DC Controller |
| Topologi: | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverantörs Device Package: | 16-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3755EMSE-1#PBF |
| Intern strömbrytare: | No |
| Frekvens: | 100kHz ~ 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 16-MSOP-EP |
| mörkläggning: | Analog, PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16MSOP |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| tillämpningar: | - |
| Email: | [email protected] |