köpa LT3760EFE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 6V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 40V |
| Spänning - utgång: | 6.95V |
| Typ: | DC DC Controller |
| Topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverantörs Device Package: | 28-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 8 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3760EFE#TRPBF |
| Intern strömbrytare: | No |
| Frekvens: | 100kHz ~ 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 8 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 100mA 28-TSSOP-EP |
| mörkläggning: | Analog, PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP |
| Ström - Utgång / kanal: | 100mA |
| tillämpningar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |