köpa LT3790HFE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 4.7 V ~ 60 V |
|---|---|
| Topologi: | Buck-Boost |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 38-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 2 |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3790HFE#PBF |
| Fungera: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 200kHz ~ 700kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck-Boost Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 38-TSSOP-EP |
| Driftscykel (Max): | - |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR BUCK-BOOST 38TSSOP |
| Kontrollfunktioner: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Klocksynkronisering: | Yes |
| Email: | [email protected] |