köpa LT3799EMSE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | - |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | - |
| Spänning - utgång: | - |
| Typ: | AC DC Offline Switcher |
| Topologi: | Flyback |
| Leverantörs Device Package: | 16-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andra namn: | LT3799EMSEPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3799EMSE#PBF |
| Intern strömbrytare: | No |
| Frekvens: | 25kHz ~ 300kHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Flyback Triac Dimming 16-MSOP-EP |
| mörkläggning: | Triac |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER OFFL DIM 16MSOP |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| tillämpningar: | - |
| Email: | [email protected] |