köpa LT4356IS-3#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Arbete: | 4 ~ 80V |
|---|---|
| Spänning - Klämning: | 27V Adj |
| Teknologi: | External Switch |
| Leverantörs Device Package: | 16-SOIC |
| Serier: | - |
| Power (Watts): | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andra namn: | LT4356IS3PBF |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT4356IS-3#PBF |
| Beskrivning: | IC SURGE STOPPER W/LATCH 16SOIC |
| tillämpningar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |