köpa LT4430MPS6#TRMPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | TSOT-23-6 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT4430MPS6#TRMPBF |
| Utvidgad beskrivning: | Optocoupler Driver PMIC TSOT-23-6 |
| Beskrivning: | IC OPTOCOUPLER GATE DRVR SOT23-6 |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.9mA |
| tillämpningar: | Optocoupler Driver |
| Email: | [email protected] |