köpa LT6375AHDF#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 3 V ~ 50 V, ±1.5V ~ 25 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 100µV |
| Leverantörs Device Package: | 14-DFN (4x4) |
| Slew Rate: | 2.4 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 14-WFDFN Exposed Pad, 12 Leads |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LT6375AHDF#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 14-DFN (4x4) |
| Beskrivning: | IC OP AMP GP 575KHZ 14DFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 350µA |
| Ström - Utgång / kanal: | 28mA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | 575kHz |
| Email: | [email protected] |