köpa LT6600CS8-2.5#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 3 V ~ 11 V, ±1.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 5mV |
| Leverantörs Device Package: | 8-SO |
| Slew Rate: | - |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | Differential |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT6600CS8-2.5#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-SO |
| Beskrivning: | IC OPAMP DIFFERENTIAL 8SO |
| Nuvarande - Tillförsel: | 28mA |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 15µA |
| Förstärkare Typ: | Differential |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |