köpa LT8312MPMS#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 10 V ~ 38 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 16-MSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Läge: | Discontinuous Conduction (DCM) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT8312MPMS#TRPBF |
| Frekvensomkoppling: | 400kHz |
| Utvidgad beskrivning: | PFC IC Discontinuous Conduction (DCM) 400kHz 16-MSOP |
| Beskrivning: | IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP |
| Nuvarande - Idrifttagning: | 80µA |
| Email: | [email protected] |