köpa LT8697EUDD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 5 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 5 V ~ 42 V |
| Leverantörs Device Package: | 24-QFN (3x5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT8697EUDD#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | - Converter, USB Voltage Regulator IC 1 Output 24-QFN (3x5) |
| Beskrivning: | IC REG BUCK SYNC ADJ 2.5A 24QFN |
| tillämpningar: | Converter, USB |
| Email: | [email protected] |