köpa LTC1053CSW#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 4.75 V ~ 16 V, ±2.38 V ~ 8 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 0.5µV |
| Leverantörs Device Package: | 18-SO |
| Slew Rate: | 4 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Utmatningstyp: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 4 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC1053CSW#TRPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 2.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Zero-Drift Amplifier 4 Circuit 18-SO |
| Beskrivning: | IC OPAMP CHOPPER 2.5MHZ 18SO |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1mA |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 15pA |
| Förstärkare Typ: | Zero-Drift |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |