köpa LTC1064-3CSW#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | ±2.37 V ~ 8 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 16-SOIC |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andra namn: | LTC10643CSWPBF |
| Antal filter: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC1064-3CSW#PBF |
| Frekvens - Cutoff eller Center: | 95kHz |
| Filtertyp: | Bessel, Low Pass Switched Capacitor |
| Filterorder: | 8th |
| Beskrivning: | IC FILTR 8TH ORDR LOWPASS 16SOIC |
| Email: | [email protected] |