köpa LTC1152IN8#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.7 V ~ 14 V, ±1.35 V ~ 7 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 1µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-PDIP |
| Slew Rate: | 0.5 V/µs |
| Serier: | C-Load™ |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC1152IN8#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 700kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-PDIP |
| Beskrivning: | IC OPAMP CHOPPER 700KHZ RRO 8DIP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 2.2mA |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 10pA |
| Förstärkare Typ: | Zero-Drift |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |