köpa LTC1440CDD#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2 V ~ 11 V, ±1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max): | 10mV @ 5V |
| Typ: | with Voltage Reference |
| Leverantörs Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Utbredningsfördröjning (Max): | 15µs |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | CMOS, TTL |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal element: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC1440CDD#TRPBF |
| hysteres: | 50mV |
| Utvidgad beskrivning: | Comparator with Voltage Reference CMOS, TTL 8-DFN (3x3) |
| Beskrivning: | IC COMP SGL LP 1.182V REF 8-DFN |
| Nuvarande - Quiescent (Max): | 4.4µA |
| Ström - Utgång (Typ): | 0.02mA @ 5V |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max): | - |
| CMRR, PSRR (Typ): | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |