köpa LTC1550LIGN#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | -1.225V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | -4.8V |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.7V |
| Spänning - Ingång (Max): | 5.5V |
| Topologi: | Charge Pump |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 16-SSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Negative |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC1550LIGN#PBF |
| Fungera: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 900kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Charge Pump Switching Regulator IC Negative Adjustable -1.225V 1 Output 20mA 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Beskrivning: | IC REG SWTCHD CAP INV ADJ 16SSOP |
| Aktuell - utgång: | 20mA |
| Email: | [email protected] |