köpa LTC1553LCG#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 1.8 V ~ 3.5 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 5V |
| Leverantörs Device Package: | 20-SSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC1553LCG#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | - Controller, Intel Pentium® II Voltage Regulator IC 1 Output 20-SSOP |
| Beskrivning: | IC SW REG CNTRLR 5BIT PROG20SSOP |
| tillämpningar: | Controller, Intel Pentium® II |
| Email: | [email protected] |