köpa LTC2875HDD#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Transceiver |
| Leverantörs Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Protokoll: | CAN |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal drivrutiner / mottagare: | 2/2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC2875HDD#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | 2/2 Transceiver CAN 8-DFN (3x3) |
| Duplex: | - |
| Beskrivning: | IC TXRX CAN 4MBPS 60V FP 8DFN |
| Datahastighet: | 4Mbps |
| Email: | [email protected] |