köpa LTC2876HMS8E#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Transceiver |
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Receiver Hysteresis: | 240mV |
| Protokoll: | RS485 |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal drivrutiner / mottagare: | 1/1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC2876HMS8E#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | 1/1 Transceiver Half RS485 8-MSOP-EP |
| Duplex: | Half |
| Beskrivning: | IC TXRX RS485 60V PROFIBUS 8MSOP |
| Datahastighet: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |