köpa LTC2877CDD#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Transceiver |
| Leverantörs Device Package: | 10-DFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Receiver Hysteresis: | 240mV |
| Protokoll: | RS485 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal drivrutiner / mottagare: | 1/1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC2877CDD#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | 1/1 Transceiver Half RS485 10-DFN (3x3) |
| Duplex: | Half |
| Beskrivning: | IC TXRX RS485 60V PROFIBUS 10DFN |
| Datahastighet: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |