köpa LTC2974CUP#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3.3V, 4.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 4.5 V ~ 15 V |
| Leverantörs Device Package: | 64-QFN (9x9) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC2974CUP#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | Power Supply Controller Monitor, Sequencer, Supervisor 64-QFN (9x9) |
| Beskrivning: | IC PWR SUPPLY MGR QUAD 64QFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 10mA |
| tillämpningar: | Monitor, Sequencer, Supervisor |
| Email: | [email protected] |