köpa LTC3112IDHD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 2.5V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 14V |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.7V |
| Spänning - Ingång (Max): | 15V |
| Topologi: | Buck-Boost |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 16-DFN (5x4) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3112IDHD#PBF |
| Fungera: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 750kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 2.5A 16-WFDFN Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG BUCK BOOST ADJ 2.5A 16DFN |
| Aktuell - utgång: | 2.5A |
| Email: | [email protected] |