köpa LTC3118MPFE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 2V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 18V |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.2V |
| Spänning - Ingång (Max): | 18V |
| Topologi: | Buck-Boost |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 28-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3118MPFE#PBF |
| Fungera: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 1.2MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2V 1 Output 2A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG BUCK BOOST ADJ 2A SYNC 2A |
| Aktuell - utgång: | 2A |
| Email: | [email protected] |