köpa LTC3203BEDD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 0.91V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 11V |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.7V |
| Spänning - Ingång (Max): | 5.5V |
| Topologi: | Charge Pump |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 10-DFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3203BEDD#PBF |
| Fungera: | Step-Up |
| Frekvensomkoppling: | 900kHz, 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.91V 1 Output 500mA 10-WFDFN Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG SWTCHD CAP ADJ 0.5A 10DFN |
| Aktuell - utgång: | 500mA |
| Email: | [email protected] |