köpa LTC3217EUD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 2.9V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 4.5V |
| Spänning - utgång: | - |
| Typ: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Leverantörs Device Package: | 16-QFN-EP (3x3) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | LTC3217EUDPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 4 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3217EUD#PBF |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | 850kHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 4 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) PWM Dimming 150mA 16-QFN-EP (3x3) |
| mörkläggning: | PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 16QFN |
| Ström - Utgång / kanal: | 150mA |
| tillämpningar: | - |
| Email: | [email protected] |